Artı Dört Online

Artıdortonline.Com

Kurumumuz pandemi sürecinde yaşanan aksaklıklardan dolayı kendi dijital platformunu özel olarak hazırlamış ve www.artidortonline.com web sitesini kurmuştur.

Bu sistemde öğrenci – öğretmen ve veli olmak üzere herbir birey kendi kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme girebilmektedir. Bu platformla öğrencilerimiz interaktif dershane ile çalışlamarını kesmeden devam edebilmektedir.

Canlı dersler, kayıtlı dersler, ödev testleri, testlerin soru çözümleri ve videoları, online sınavlar ve öğretmenle iletişim imkanlarından yararlanmaktadır.

Öğretmenlerimiz canlı – karşılıklı soru cevap imkanı sağlayan derslerini yapıp öğrencinin durumuna özel ödevler verilebilmektedir.

Bu sistem sadece öğrencilerimiz için ücretsiz olup kurum dışından sisteme katılmak isteyen öğrenciler için ücretlidir.

Öğretmen Kadromuz

Artıdört Eğitim Kurumları olarak, Mersin’de alanında kendini kanıtlamış, tecrübe olarak yıllanmış ancak mesleki hevesini ve heyecanını koruyan prestijli – seçkin öğretmenlerden oluşan bir kadro ile eğitim vermekteyiz.

Tüm öğretmenlerimizin demo ders videoları artidortonline.com da mevcuttur.

Bilgi almak istediğiniz eğitim ile ilgili sorularınız için bizi arayarak veya whatsapptan bize yazarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tel: 0324 328 35 23
Gsm: 0535 621 43 53